قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
شنبه , سپتامبر 25 2021
خانه / صفحه نخست / چگونه میتوان موفق شد؟

چگونه میتوان موفق شد؟

برای رسیدن به هدف چگونه میتوان موفق شد؟
یکی ازرازهای مهم روانشناسی موفقیت این استکه اطلاعات کافی در زمینه فعالیت کاری خودمان داشته باشیم اطلاعات به روز داشتن در زمینه کاری خودمان حرف اول را در موفقیتهای آتی ما رقم خواهد زد  سعی ما باید براین باشد که همیشه به روز باشیم این امر بسیار مهم و حیاتی است.داشتن اطلاعات به روز و ودانش و اطلاعاتیکه مرتباً افزایش می یابد و آنها را از منابع معتبر علمی کسب کنیم فوق العاده مفید و کار ساز خواهند بود.
یکی دیگر از عوامل موفقیت افراد و اشخاص موفق این استکه با دیگر افراد موفق به گونه ای ارتباط قوی دارند که با همدیگر تبادلات
علمی و فنی دارند و به همدیگر کمک در پیشرفت کاری میکنند. همیشه و به طور مستمر در ارتباط کاری هستند و به همدیگر کمک رسانی میکنند و از تجربیات همدیگر استفاده شایانی میکنند همیشه به دنبال علم و دانش و فن هستند و لحظه ای وقت گرانبهای خودرا به بطالت نمیگذرانند.و اگر مطلبی را نمیدانند بدون هیچ گونه خجالتی از دیگران پرسیده و به علم و دانش خود میافزایند. همیشه خودرا برای دریافت مطالب جدید آماده نگه میدارند.بنابراین به جرات میتوان گفت که از دریافت اطلاعات به روز و پرسو جو کردن برای جواب سوالات خوداستقبال میکنند  از پرسیدن از دیگران نه تنها خجالت نمیکشیدند بلکه با خوشحالی از آن استقبال میکنند.
افراد موفق همیشه به دنبال کسانی هستند که از انها موفقتر بوده ودست دوستی به سمت آنها دراز میکنند . تا بتوانند از منابع خبری و اطلاعاتی و علمی و فنی آنها استفاده کنند. مرتباً در سمینارهای گوناگون در زمینه کاری خود شرکت میکنند و اطلاعات خود را کاملتر کرده و به روز رسانی میکنند در کلاسهای تخصصی در ارتباط با کار خود شرکت کرده و به معلومات خود اضافه میکنند. به هیچ وجه از از کلاسهای آموزشی غافل نمیشوند .و با جضور خود در این کلاسها اطلاعات  لازم و مهم کاری خودرا کاملتر میکنند.افراد موفق افرادی هستند که خیلی سریع و حرفه ای مهارت های کاری خودرا از هر جاییکه باشد دریافت میکنند از طریق جستجو در اینترنت نیز غافل نمیشوند به صورت خود آموز شروع به یادگیری میکنند سعی میکنند که به زبان انگلیسی یا زبانهای زنده دیگر که انسانهای زیادی با آن زبانها صحبت میکنند یا مطالب علمی و فنی منتشر میکنند مسلط شده تا بتوانند اطلاعات دست اول را بدست آورند.

درباره ی محمدمهدی شمس

من محمد مهدی شمس هستم دبیررسمی وزارت آموزش وپرورش دبیررسمی ریاضیات دبیرستان (دوره اول و دوم متوسطه) و عضو انجمن ریاضی ایران دبیررسمی حسابداری هنرستانهای فنی و حرفه ای و کاردانش استانهای تهران و البرز عضو انجمن مهندسی مالی ایران عضو انجمن حسابداری مدیریت ایران عضو انجمن حسابداری ایران عضو انجمن صنفی حسابداری و حسابرسی استان البرز کارشناس ارشد حسابداری

مطلب پیشنهادی

دکتر رضا شباهنگ

استاد بزرگ حسابداری دکتر رضا شباهنگ در سال 1970 میلادی مطابق با 1349 هجری شمسی …